Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
Do 200 metrů od pláže
Lokalita:
Černá Hora / riviéra Ulcinj / Ulcinj
Vybavení:
24-hod.servis, bar, bazén, internet (WIFI), letní terasa, parkoviště, recepce, restaurace, TV místnost
Aktivity:

Hotel Mediteran Resort poskytuje kvalitní ubytování ve 134 pokojích, které byly nedávno zrenovovány. Ubytování je jak v hotelové budově tak v blízkých depandancích (vila Dubrovník). Hotel je znám svou polohou - leží v blízkosti starého města s pohledem na panoramu města. Moderní nábytek, a pohodlná lůžka zajistí příjemnou atmosféru. K hotelovému zařízení patří velká recepce, restaurace, bar, TV místnost, bazén se sladkou vodou, sluneční terasa, parkoviště. Bezdrátový vysokorychlostní internet je k dispozici v hotelové hale zdarma.

Ubytování: všechny pokoje jsou vybaveny balkonem (část na moře a zbytek s pohledem na město Ulcinj), SAT TV, klimatizací, chladničkou, koupelnou s WC, vysokorychlostním WiFI připojením zdarma.
a) 2-lůžkové pokoje s možností  3. a 4. lůžka na vyžádání. Pokoje mají sprchu, WC, klimatizaci, mini-chladnička, SAT-TV. Všechny pokoje mají výhled na moře a na Ulcinj.
b) Economy pokoj - dvoulůžkový pokoj typu Economy se náchází ve vile Dubrovník která je vedle hotelu Mediteran. Je vhodný pro kratší pobyty a nebo pro pobyt max  2 osob. Má veškeré vybavení - manželská postel ( přístup z jedné strany, koupelnu, WC, SAT TV, klimatizaci, internet, balkon s pohledem do zeleně , chladničku.

Stravování: pobyty je možné zakoupit se snídaní, polopenzí nebo s plnou penzí - viz příslušný zájezd. Stravování je v hotelové restauraci formou bufetu.

dětská postýlka - na vyžádání  5,Eur/den
Pobyty je možné zajistit i na individuální počet nocí - informujte se prosím v naši CK.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí