Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
Do 150 metrů od pláže
Lokalita:
Bosna a Hercegovina / Neum / Neum
Vybavení:
internet (WIFI), parkoviště, recepce
Sport v blizkosti:
rybaření, šlapadla, šnorchlování, vodní sporty
Aktivity:

hotel AGAVA sestává z 23 luxusně vybavených apartmánů a pokojů. Objekt má vlastní parkoviště. Vzdálenost od moře cca 100 m.

Vybavení pokojů:  balkon-terasa s výhledem na moře i pláž,  lednička, telefon, SAT-TV, klimatizace , koupelna se sprchou, WC, fénem,  Wifi zdarma.

Pláž: oblázková vhodná i pro děti a neplavce, na pláži jsou sprchy i převlékací kabiny, možnost zapůjčení lehátek, slunečníků. Na pláži se pořádají zábavní programy pro děti i dospělé. Možnost sportovního vyžití - vodní sporty, restaurace u pláže.

Stravování:  snídaně večeře formou bufetu s nápojem 0,2 l ke večeři v ceně ( víno, pivo nebo nealko nápoj) , možnost dokoupení obědů za 270 Kč na osobu a den

Veškeré potřeby jsou na dosah od apartmánů - trh 50m, lékař 50m, lékárna 50m, pošta 400m, banka 500m, autobusové nádraží 400m, centrum 500m, turistické informace 300m, hotel Neum 200m.

V Neumu se organizují celodenní výlety - Dubrovník (60 km), Korčula (80 km), Mostar (70 km), Mudugorje - vodopád Kravice (60 km), delta řeky Neretvy (25 km), a další autobusové i lodní výlety.

Domácí mazlíčci povoleni pouze na vyžádání

check in 14:00 check out 10:00

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí