Mediteran
cestovní kancelář 

skipas na 4 lyžařská střediska (Slovinsko, Rakousko)

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
V letovisku
Lokalita:
Slovinsko / Bled / Bled
Aktivity:

Hotel Ribno*** se nachází v klidném zalesněném lesíku, vzdálen necelé 3 km od centra střediska Bled a stejnojmenného jezera. Tento hotel je výborným startovním místem pro vycházky do okolí, cyklistiku nebo adrenalinové dobrodružství. V hotelu je restaurace s možností konání svateb. Restaurace nabízí místní pokrmy i světovou kuchyni. Hotel nabízí ubytování v 58 pokojích a třech apartmánech. Od roku 2009 je v hotelu menší wellness centrum s finskou bylinnou saunou, whirlpoolem, masážním salonem. V tomto hotelu je také možné konat semináře a obchodní jednání společně s teambuildingovými akcemi. Od 1. ledna 2016 je hotel nově zařazen do kategorie 3*.

Ubytování: Hotel má 58 pokojů a suitů. Každý hotelový pokoj je vybaven kabelovou televizí, telefonem, minibarem a koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, přičemž většina z nich má také balkon nebo terasu. Dětská postýlka nebo přistýlka může být umístěna ve standardních pokojích a apartmá jsou vhodné pro čtyřčlenné rodiny, které potřebují více místa. Celý hotel je pokryt bezdrátovým připojením k internetu.
Standardně nabízíme dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, na vyžádání je možné zakoupit ubytování v suitu.

Stravování: polopenze formou bufetu.

Pobytová taxa se platí na recepci při příjezdu. Od 1.7. 2018 a dále od 1.1. 2019 dochází k navýšení pobytové taxy ve Slovinsku. Od 1.7. se platí pobytová taxa ve výši 1,50 Eur/os./noc a od 1.1.2019 se platí pobytová taxa ve výši 3,13 Eur/os./noc (2,50 Eur pobytová taxa + 0,63 Eur promo taxa)

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí