Mediteran
cestovní kancelář 

Moderní termální areál, tobogány, bazény... ideální pro rodiny s dětmi.

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
V letovisku
Lokalita:
Slovinsko / Region Spodní Sava / Terme Čatež
Vybavení:
recepce, lázně, restaurace, bazén, bazén pro děti, kavárna, sauna, krytý bazén, terasa, parkoviště, internet (WIFI), klimatizace
Aktivity:

Hotel Čatež se nachází v areálu termálních lázní Čatež. Nabízí ubytování v pokojích s možností jedné přistýlky a v suite - rodinné pokoje.

Pokoje 1/2(+1): dvoulůžkové pokoje s oddělenými lůžky (TWIN), část pokojů s možností přistýlky, koupelna s WC, fén, telefon, SAT TV. Pokoje jsou ve starší části hotelu.
Suite - rodinné pokoje: dvoulůžkový pokoj s balkonem a klimatizací, v druhé části suite možnost 2 přistýlek (povinný příplatek za suite), koupelna s WC, fén, minibar, SAT TV, WI-FI. Pokoje jsou v nové části hotelu. Povinný příplatek za Suite je 1 500,- Kč na noc na pokoj.
Hotel disponuje také pokoji pro osoby tělesně postižené.

Možnost dětské postýlky za 14,- EUR na den - platba na místě.

Strava: polopenze- snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení obědů za 510,- Kč na osobu a den.

Součástí hotelu je hotelová restaurce, aperitiv bar, Spa & Wellness centrum, hotelový bazénový komplex, centrum zdraví, hotelové parkoviště, internetový koutek, výtah, společné kliamtizované prostory, dva společenské sály.

Cena nezahrnuje župan! Možnost zapujčení županu za 4,3 Eur/den

Pobytová taxa 1,27 Eur/osobu/den a registrační poplatek 1,50 Eur/osobu -platba na místě. Pobytová taxa může být během roku zvýšena - informace najdete zde nebo v pokynech na cestu. 

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí