Mediteran
cestovní kancelář 

Sv. Filip a Jakov - ubytování v soukromí - Autobusová doprava

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
Do 600 m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Sv. Filip i Jakov
Doprava:
Autobus
Cena zahrnuje:
nájem apartmánu na 7 nocí pro příslušný počet osob, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, ložní prádlo, ručníky, závěrečný úklid, klimatizaci, WI-FI, dopravu, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje:
pojištění léčebných výloh a storna zájezdu, služby delegáta. Pobytová taxa není v ceně, platí se při příjezdu do agentury. Cena 1 Eur/os./den, dítě 12-18 let platí 50 %.

Privátní apatmány se nacházejí ve městě Sv. Filip a Jakov, vzdálené max. 600 metrů od moře. Obchody jsou poblíž. Apartmány pro 4-6 osob jsou standardně vybaveny příslušným počtem lůžek (APT 2+2 a 4+2 mají přistýlku pouze pro děti do 12 let) , mají obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem, koupelnu se sprchou a WC, balkón nebo terasu (u některých menších apartmánů/studií je terasa společná pro více apt.), klimatizaci a WI-FI, parkování v blízkosti, povlečení a ručníky v ceně.

Stravování : vlastní
V okolí jsou restaurace, taverny, kavárny, pizzerie, hudba, sportovní možnosti, půjčovna loděk, pořádají se zde výlety do okolí.

Pláže : jsou zde oblázkovo-písčité.

Děti do 1,99 let ZDARMA (bez nároku na lůžko)

check in 14:00    check out 10:00

Pobytová taxa není v ceně, platí se při příjezdu do agentury. Cena 1 Eur/os./den, dítě 12-18 let platí 50 %.
 

 


Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
A/2+2
4 883 Kč/osobu
Vybavení: 2 lůžka v obývacím pokoji , balkón nebo terasa, dvě přistýlky, jídelní kout, koupelna, kuchyň, lednička, ložnice, obývací místnost, rozkládací pohovka, SAT TV, sprcha, umyvadlo, WC
A/4+2
4 877 Kč/osobu
Vybavení: 2 lůžka v obývacím pokoji , balkón nebo terasa, jídelní kout, koupelna, kuchyň, lednička, ložnice - 2x, obývací místnost, přistýlka, rozkládací pohovka, SAT TV, sprcha, umyvadlo, WC
Sv. Filip i Jakov
Sv. Filip i Jakov
Sv. Filip i Jakov s ostrovy
Pláž
Sv. Filip i Jakov - letecky
Ilustrančí foto - ložnice apartmánu
Ilustrančí foto - kuchyňský kout v apartmánu
Ilustrančí foto - pohled z apartmánu
Aktuální počasí