Mediteran
cestovní kancelář 

Apartmány Lavanda  

Typ ubytování:
apartmány
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Diklo
Doprava:
Vlastní doprava
Cena zahrnuje:
ubytování v apartmánu pro příslušný počet osob na 7 nocí, spotřeby vody a energie, povlečení, ručníky, závěrečný úklid, pobytovou taxu, parkování.
Cena nezahrnuje:
dopravu, pojištění storna a léčebných výloh, služby delegáta

Diklo je malé letovisko, které leží nedaleko historického města Zadar. Diklo je idelální pro klidnou dovolenou a pro rodiny s dětmi. Ti, kteří hledají zábavu, ji naleznou v nedalekém Zadaru. Velkou část letoviska Diklo tvoří promenáda a blízká cesta, která vede napříč letoviskem.

Apartmány LAVANDA - nově postavený a  moderně zařízený apartmánový dům leží v centu Dikla a asi 100 m od moře. V domě jsou dva apartmány 4+2 a jeden apartmán 4+1.
Všechny apartmány mají dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s pohovkou, která slouží jako přistýlka, vybavenou kuchyň, jídelní kout, koupelnu s WC, balkon a klimatizaci.
Parkování aut je v zahradě. • Restaurace a obchody jsou vzdálené asi 200 m od domu a centrum Zadaru asi 3,5 km.

Stravování: bez stravy • Domací mazlíčci: nejsou povoleni • Pláž: oblázková a betonová plata
 


Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
APT 4+1
2 674 Kč/osobu
Vlastnosti: Balkón , částečný výhled na moře
Vybavení: 1 lůžko v obývacím pokoji, balkon, francouzská postel, jídelní kout, klimatizace, koupelna, kuchyňský kout, lednička, ložnice - 2x, moderně zařízené, nádobí, obývací místnost, parkoviště, SAT TV, sprcha, WC
APT 4+2
2 835 Kč/osobu
Vlastnosti: Balkón , částečný výhled na moře
Vybavení: 2 lůžka v obývacím pokoji , balkon, francouzská postel, jídelní kout, klimatizace, koupelna, kuchyňský kout, lednička, ložnice - 2x, moderně zařízené, nádobí, obývací místnost, parkoviště, SAT TV, sprcha, WC
Aktuální počasí
Last minute newsletter