Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Lokalita:
Chorvatsko / vnitrozemí Chorvatska / Zagreb
Aktivity:

V předvánočním čase jsme pro Vás připravili zájezd na nejkrásnější adventní trhy v Evropě* - do Záhřebu, hlavního města Chorvatska. Poznáte neopakovatelnou vánoční krásu tohoto města, budete moci ochutnat místní kulinářské speciality, projdete se vánočně nazdobenými ulicemi i starým městem a třeba i vyzkoušíte velmi oblíbené ledové kluziště v centru. Součástí pobytu bude i koupání v termálních lázních Čatež, které budou na 3 noci naším domovem. *podle hodnocení Best Christmas Markets in Europe.

Ubytování je zajištěné v hotelu Čatež***, který je součástí areálu termálních lázní Čatež (Slovinsko, 38 km po dálnici od Zagrebu). Nabízí ubytování v pokojích s možností jedné přistýlky.

Ubytování: Pokoje 1/2(+1): dvoulůžkové pokoje s oddělenými lůžky (TWIN), část pokojů s možností přistýlky, koupelna s WC, fén, telefon, SAT TV.

Strava: polopenze- snídaně a večeře formou bufetu. Součástí hotelu je hotelová restaurce, aperitiv bar, Spa & Wellness centrum, hotelový bazén, internetový koutek, výtah, společné klimatizované prostory.

Na místě se platí: Pobytová taxa cca 1,27 Eur/osobu/den a registrační poplatek 1,50 Eur/osobu -platba na místě (výše taxy i poplatku se může změnit během roku 2018, aktuální informace na www.mediteran.cz)

Pro realizaci zájezdu je potřeba minimálně 35 přihlášených osob.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí
Last minute newsletter