Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
100 až 300 m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Zaton
Vybavení:
recepce, dětský klub, diskotéka, směnárna, restaurace, bar, bazén, bazén pro děti, tenisové kurty
Sport v blizkosti:
potápění, šnorchlování, plážový volejbal, vodní sporty
Aktivity:

Prázdninová vesnička Zaton, vzdálená 16km severozápadně od Zadaru, v dlouhé zátoce chráněné od větru a vln, leží v borovicovém háji. Apartmány jsou umístěny v jednopodlažních řadových domcích, krásná, oblázkopísečná pláž s pozvolným vstupem do moře, ideální pro děti. Zaton je velmi dobře vybavené středisko, které hostům nabízí bohaté zázemí pro sport a zábavu. V roce 2003 byl zprovozněn velký bazén pro hosty. V měsíci červenec a srpen je zajištěna pravidelná autobusová linka do Zadaru a zpět.  

Apartmán typu B4 pro 4 osoby: 29m2 , dvoulůžkový pokoj, obývací pokoj s ložnicí a dvěma lůžky, jídelní a kuchyňský kout, telefon, WC/sprcha a terasa nebo balkón, SAT TV.

Sport a zábava: 12 pískových tenisových hřišť (z toho 4 osvětlené) a 4 hřiště s tvrdým povrchem, tenisové centrum s výukou, potápěčské centrum s výukou, jezdecká škola, jízda na ponících, plážový volejbal, stolní tenis, minigolf a další aktivity. V areálu se nachází největší diskotéka v Dalmácii - SATURNUS. Pláž: zhruba 1 500m dlouhá písčitá pláž - převážně s písčitým dnem a mírným a mělkým sestupem do moře, proto je toto středisko také vhodné pro děti. Pláž se nachází asi 50 až 300m od apartmánů. Půjčovna slunečníků a lehátek, snackbar, velká vodní klouzačka. V areálu je nově postavený bazén v roce 2003.

 

Akce "SUPER CENA" platí při zakoupení zájezdu nejpozději do 31. 5. 2006.

Využijte této výhodné ceny a rezervujte si již nyní vaši letní dovolenou za nejlepší ceny!!!!

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí