Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hostely
Poloha:
Centrum města
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Zadar
Vybavení:
recepce, internet, kavárna, terasa
Sport v blizkosti:
půjčovna kol, šlapadla, půjčovna loděk
Aktivity:

Hostel Forum je boutique hostel, který se nachází přímo ve středu města Zadar, mezi obchůdky, kavárnami, starobylými památkami. Moderní hostel je umístěn nad malým přístavem a láká všechny typy hostů, kteří mohou být ubytovaní jak ve skupinových pokojích nebo v privátních pouze po dvou lůžkách. V hostelu je kavárna, wifi připojení, společenské místnosti a velká terasa.

Ubytování: nabízíme ubytování ve 3 typech pokojů:
1 lůžko ve čtyřlůžkovém pokoji - v pokoji jsou čtyři kouty, v každém je soukromý prostor pro 1 postel 200 x 90 cm. Jsou zde lůžkoviny, internetové připojení, samostatné světlo a zástrčka, uzamykatelná skříňka. V každém pokoji se nachází koupelna s WC a ručníky, moderní vybavení
1/2 Standard - dvoulůžkový pokoj má manželskou postel, minibar, trezor, telefon, SAT TV a skříňku. Pokoj může sloužit i pro trávení novomanželské cesty.
1/2 Superior - dvoulůžkový pokoj má manželskou postel, minibar, trezor, telefon, SAT TV a skříňku. Pokoj má po obvodu všech zdí tmavé nebo světlé zrcadlo, které umocňuje moderní vzhled celého pokoje.

Stravování: snídaně formou bufetu

V hostelu nejsou povoleni domácí mazlíčci.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí
Last minute newsletter