Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
pokoj v depandanci hotelu
Poloha:
do 100 m od moře
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Vodice
Vybavení:
recepce, internet, restaurace, bar, bazén, bazén pro děti, kavárna, krytý bazén, terasa, bazén s mořskou vodou, letní terasa, wellness
Aktivity:

Depandance hotelu Punta (3 vily - Arausa, Arausana a Antonina) leží v blízkosti hotelu, na malebném výběžku uprostřed borového háje, nedaleko centra Vodic.

Ubytování: dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, fénem, SAT TV, telefonem a balkónem s pohledem na moře nebo do parku, balkony mají stoleček a židle. Standardní pokoje: prostorné pokoje s moderním nábytkem, s klimatizací, SAT TV, mini barem, koupelna s WC, fénem. Pohled na město nebo do parku. Standardní pokoje s pohledem na moře: prostorné pokoje s moderním nábytkem, s klimatizací, SAT TV, mini barem, koupelna s WC, fénem. Pohled na moře a blézké ostrovy.

Stravování: snídaně a večeře bufetovým způsobem v restauraci Pinija. Vybavení hotelu: restaurace, aperitiv bar, kavárna s taneční terasou, otevřený bazén s mořskou vodou, dětský bazén, vyhlídková kavárna a restaurace na střeše hotelu Punta.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí