Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
do 100 m od moře
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Vodice
Vybavení:
recepce, restaurace, bazén
Sport v blizkosti:
potápění, šnorchlování, půjčovna kol, rybaření, šlapadla, vodní sporty, půjčovna loděk
Aktivity:

Komplex Ville Matilde se nachází ve Vodicích, pouze 50 m od moře a hlavní pláže, na jednom z nejkrásnějších míst ve městě s překrásným výhledem na starou část města a ostrovy.

Apartmán typu A 4+2: Apartmán má celkovou rozlohu 70 m2, je to moderní prostorný apartmán, který svým vybavením splňuje nejvyšší nároky na kvalitní dovolenou. K dispozici je velká terasa, předsíňka, denní místnost, 2 ložnice, kuchyňský kout s kompletním vybavením včetně spotřebičů, komfortní koupelna, WC. V denní místnosti jsou k dispozici 2 přistýlky. Terasa a denní místnost je orientována směrem k moři. Apartmán je klimatizovaný.

Apartmán typu B 2+2: Apartmán s moderním vybavením má rozlohu 36 m2. K dospozici je ložnice se 2 lůžky, denní místnost s přistýlkou pro 2 osoby, kuchyňský kout, WC, koupelna a terasa s pohledem na moře. Apartmán je klimatizovaný.

K dispozici je sladkovodní dětský bazén (hloubka 0,70 m) a sladkovodní bazén pro dospělé (hloubka 1,35 m) s podvodními tryskami. Lehátka u bazénu jsou zdarma. Bazén má automatické čistění vody.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí
Last minute newsletter