Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
Do 50 m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Sukošan
Vybavení:
restaurace, terasa
Sport v blizkosti:
plachtění, potápění, šnorchlování, půjčovna kol, šlapadla, vodní sporty, půjčovna loděk
Aktivity:

Apartmánová vila Casa Del Sol je nově vybudovaný objekt, vzdálený pouhých 20 metrů od pláže. Z otevřené terasy (65 m2) na střeše vily ve třetím patře se nabízí úžasný výhled na přístav, moře a okolní ostrovy Národního parku "Kornati". Vila má 3 patra. Na každém patře jsou 3 apartmány. Každý apartmám je moderně vybavený pro příslušný počet osob, má balkón (6 m2), obývací pokoj s TV a jídelním a kuchyňským koutem, 1 nebo 2 ložnice, koupelnu (se sprchou a WC) a klimatizaci.

V přízemí najdete: apt. č. 1 Magdalena pro 4 osoby (47 m2, ložnice se dvěma lůžky rozkládací gauč pro 2 osoby v obývacím pokoji), apt. č. 2 Sofia pro 2 - 4 osoby (37 m2, ložnice se dvěma lůžky, rozkládací gauč pro 2 osoby v obývacím pokoji), apt. č. 3 Perla pro 3 - 5 osob (47 m2, ložnice se třemi lůžky, rozkládací gauč pro 2 osoby v obývacím pokoji).

První patro: apt. č. 4 Valencia pro 4 osoby (47 m2, dvě ložnice se dvěma lůžky, sprcha s masážními tryskami), apt. č. 5 Lucia pro 2 - 4 osoby (37 m2, ložnice se dvěma lůžky, rozkládací gauč pro 2 osoby v obývacím pokoji), apt. č. 6 Elena pro 3 - 5 osob (47 m2, ložnice se třemi lůžky, rozkládací gauč pro 2 osoby v obývacím pokoji).

Druhé parto: apt. č. 7 Maximo pro 4 osoby (47 m2, dvě ložnice se dvěma lůžky, sprcha s masážními tryskami), apt. č. 8 Tristan pro 2 - 4 osoby (37 m2, ložnice se dvěma lůžky, rozkládací gauč pro 2 osoby v obývacím pokoji), apt. č. 9 Trinidad pro 3 - 5 osob (47 m2, ložnice se třemi lůžky, rozkládací gauč pro 2 osoby v obývacím pokoji).

Pro větší komfort doporučujeme apartmány obsazovat nižším počtem osob než je jeho maximální kapacita (pro větší pohodlí doporučujeme rozkládací gauče spíše pro děti).

Pláž: cca 30 metrů od moře a pláže.

MOŽNOST STRAVOVÁNÍ  PŘÍMO V OBJEKTU (DALMATINSKÁ KONOBA) V SUTERÉNU ZA VÝHODNÉ CENY.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí