Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
Do 100m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Starigrad - Paklenica
Vybavení:
recepce, prodejna suvenýrů, restaurace, bar, bazén, kavárna, terasa, parkoviště
Sport v hotelu:
tenis, dětské hřiště, bazén, minigolf
Sport v blizkosti:
potápění, šnorchlování, půjčovna kol, šlapadla, vodní sporty, půjčovna loděk
Aktivity:

Apartmány náleží k hotelu Bluesun Alan. Každý apartmán je vybaven příslušným počtem lůžek v ložnici, má obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, koupelnu se sprchou, WC a fénem, SAT TV, přímý telefon, sejf, minibar, balkón, dále možnost využívání hotelového bazénu, animace, dětské školky, parkování.

Stravování: ubytování je bez stravy, s možností dokoupení. V termínu do 4.6. a v období 27.8.-9.9. je v hotelu polopenze za cenu 530,- Kč na osobu a den, v období 4.6.-26.8. je v hotelu all inclusive za cenu 1 220,- Kč na osobu a den. Děti ve věku 3-13,99 let mají slevu 50%.

Služba all inclusive zahrnuje: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, odpolední svačina - čaj, káva, koláče, zmrzlina pro děti, večerní snack, jednou týdně dalmatinská večeře, neomezená konzumace nealko a alkoholických nápojů místní výroby na all inclusive baru v čase 10-23 hod. Zdarma polodenní treking túra pohořím Velebit s průvodcem (pro skupiny od 10 osob).

Sport a zábava: animace pro děti i dospělé, venkovní bazén pro děti i dospělé, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětské hřiště, hřiště na fotbal, házenou, plážový volejbal, košíkovou, badminton, aerobic, vodní aerobic, fitness, ranní gymnastika - strečink, pilates, nordická chůze, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, biliard a půjčovna lodí.

Wellness za příplatek: vnitřní bazén s protiproudem a masážními tryskami, whirlpool, sauna - finská, bio, aroma a parní, masáže, koupele, kosmetika, kadeřník. 

Z hotelu se pořádají výlety do národních parků Paklenica, Krka, Plitvice, Kornati, výlet do kaňonu řeky Zrmanje - fish piknik, rafting po řece Zrmanje, výlet po stopách Vinetoua. 

Pláž: oblázková.

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 20% PŘI REZERVACI  A 50% PLATBĚ DO 30.11.2015.
SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 15% PŘI REZERVACI A 50% PLATBĚ V OBDOBÍ 1.12.-31.1.2016.
SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 12% PŘI REZERVACI A 50% PLATBĚ V OBDOBÍ 1.2.-31.3.2016.

Akce 7=6 platí pro termíny pobytu 14.5.-21.5., 28.5.-4.6., 10.9.-17.9.2016. Sleva může být započtena při rezervaci, ale není možné ji kombinovat se slevou za včasný nákup.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí