Mediteran
cestovní kancelář 

Luxusní vila s bazénem až pro 11 osob, 5x ložnice, denní místnost, prostorná zahrada kolem domu. Vzdálenost k moři je 5 km.

Typ ubytování:
vila
Poloha:
Na samotě
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Šibenik
Vybavení:
bazén, klimatizace
Aktivity:

Komfortní a moderně vybavená vila pro dovolenou se nachází v klidném místě Šibenska Dubrava. Svou polohou v blízkosti dálnice je to ideální místo pro poznávání chorvatských míst jako jsou Zadar, Split, Trogir ale i národní parky Krka, Kornati, Plitvicka jezera, Paklenica... K šibenickým plážím je to autem 5 km.

 

Vila se rozkládá na ploše 1500 m2, pozemek je kompletně oplocen zdí, takže je zaručena maximální intimita a soukromí. K dispozici je bazén o ploše 32 m2 s lehátky a slunečníky. Děti mají k dispozici prostornou zahradu. Součástí zahrady je i gril.

 

Vila je prostorná, má rozlohu 300 m2, k dispozici je 5 ložnic, denní místnost, kuchyň, zimní zahrada, 2x koupelna s WC, 1x samostatné WC.

 

Interiér je vybaven v duchu dalmátských tradic a obsahuje všechno potřebné vybavení pro klidný pobyt. Kuchyně je kompletně vybavena včetně nádobí, příborů atd. V Suterénu vily se nachází bar a biliárový stůl.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí
Last minute newsletter