Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
Do 150 metrů od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Primošten-Dolac
Vybavení:
internet, parkoviště
Sport v blizkosti:
potápění, šnorchlování, rybaření
Aktivity:

Vila Martina se nachází 3 km před Primoštenem v turistickém centru Dolac na místě s překrásným pohledem na moře a okolní ostrovy. Ideální klidné místo pro rodiny s dětmi, stejně jako pro mladé, kteří mohou vyrazit za zábavou do nedalekého Primoštenu. Ve vile je 8 apartmánů pro 4 - 6 osob.

Změna ceny ubytování: Od 21.3. 2017 platí nové ceny ubytování (neplatí ceny v katalogu JADRAN 2017) - pro sezonu 2017 bude hostům k dispozici nově bazén s možností ohřevu vody, zcela nové kuchyně, LED TV, nové postele a matrace v apartmánech, klimatizace (pouze apartmány) a internet je již v ceně.

Ubytování: dvě dvoulůžkové ložnice, obývací místnost s rozkládacím gaučem (jako přistýlka vhodné maximálně pro 2 děti do 12 let), kuchyň, koupelna se sprchou a WC, balkón s pohledem na moře, SAT TV, klimatizace. U apartmánů je k dispozici gril a zastíněné parkoviště.

dítě do 1,99 let na lůžku s rodiči zdarma

Jedna ubytovací jednotka ve vile je jiná - je to Studio 3+1 - má vlastní vchod a je zde možno mít malého psa, studio nemá klimatizaci, ale je zde příjemně, protože je v přízemí.

Pláž: Oblázková pláž vzdálená 150 metrů je ideální na koupání, potápění a surfing.

WIFI PŘIPOJENÍ ZDARMA

Pes - pouze v malém studiu 3+1 v přízemí, cena za psa je již zahrnuta v ceně. 

check in 14:00, check out 10:00 hod

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 10% PŘI REZERVACI A 70% PLATBĚ DO 27.3.2017

 

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí
Last minute newsletter