Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
do 100 m od moře
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Posedarje
Vybavení:
restaurace, terasa, parkoviště
Sport v blizkosti:
potápění, stolní tenis, vodní sporty
Aktivity:

Adria Haus se nachází v turistickém středisku Posedarje. Objekt nabízí ubytování jak v apartmánech tak v pokojích, v obou případech je možné zakoupit pobyt i s polopenzí (k jídlu zdarma minerálka). Parkování aut je zdarma

Apartmány jsou kompletně vybavené, každý z nich má ložnici, kompletně vybavenou kuchyň s lednicí, sporákem a s denní místností kde je i rozkládací pohovka. Každý apartmán má klimatizaci, terasu, TV. K dispozici jsou apartmány pro 3-5 osob (1x ložnice pro 3 osoby a 2 lůžka v denní místnosti) a apartmány pro 4-6 osob (2x ložnice pro 2 osoby a 2 lůžka v denní místnosti).Pokoje mají 2 až 3 lůžka, taktéž kompletně vybavené pro přípravu jídla, kávovar. V pokojích je klimatizace, TV, stůl židle, koupelna, WC. Každý pokoj má vlastní terasu. Apartmány i pokoje jsou standardně zařízené.

Klientům je k dispozici venkovní gril, zahrada, stůl na stolní tenis. Restaurace má kapacitu 50 míst a nabízí možnost polopenze nebo individuální stravování. Objekt je vzdálen 80 metrů od moře, na pláži je malý bazének a skluzavka do moře.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí