Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
vila
Poloha:
Přímo u pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Ostrovy Jadranu / ostrov Vir
Vybavení:
sauna, možnost zapůjčení kol, parkoviště, internet (WIFI), klimatizace, jacuzzi
Aktivity:

Luxusní vila LANTERNA****+ se nachází 8 km od centra městečka Vir. Jedná se o bývalý maják z roku 1881. Vila prošla v pololetí roku 2012 kompletní rekontrukcí a nyní již slouží svému účelu - odpočinku u modrého Jadranu. Je situována v borovém lese, přímo  u písečno-oblázkové pláže s vlastním přístavištěm pro motorový člun nebo malou plachetnici. Vila je kamenná, dvoupatrová, s tradičním dřevěným nábytkem s koženými sedačkami. Každé patro má plochu 90 m2. Vila může být obsazena maximálně 8 lidmi.
V horním patře jsou ložnice (2 x 21 m2, 1x 17 m2 a 1 x 14 m2), každá s vlastní koupelnou a WC. Dva pokoje mají manželské postele, ostatní dva oddělená lůžka. V pokojích jsou SAT TV.
V přízemí (plocha 90 m2) je luxusně vybavená společenská místnost, aperitiv bar, kuchyň s velkým jídelním koutem, SAT TV (LCD s úhlopříčkou 130 cm), toaleta, šatna. Všechny prostory jsou klimatizovány. Součástí vily je dále sauna, whirpool, venkovní gril, terasa pro opalování. Vila má 4 parkovací místa. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky, WiFi ve vile i na pláži.
Stravování: v ceně je automaticky snídaně - ale není podmínkou, záleží na klientech zda této služby budou využívat.
 

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí
Last minute newsletter