Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
Do 150 metrů od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Ostrovy Jadranu / ostrov Vir
Aktivity:

Ostrov Vir leží v zadarském souostroví při jihozápadním pobřeží ostrova Pag. Od pevniny jej dělí 300 m široký  průliv, který je překlenutý moderním mostem. Hlavním střediskem ostrova Vir je stejnojmenná obec Vir, ležící v široké písečné zátoce Sapavac.

Apartmány Ivanič leží v části Lučica na ostrově Vir. Velice pěkný a udržovaný dům leží cca 150 m od pláže a 1500 m od centra . V domě jsou tři apartmány 2+2, které jsou moderně zařízené.
APT 2+2 ( rozloha  45 m2 ) - jedna dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro dvě osoby, kuchyňský kout vybavení vším k vaření a stolování, lednice s mrazákem, kávovar, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, klimatizace, Wi-Fi, zastřešený balkon s posezením.
Na zahradě je gril.
Parkování je zajištěno u domu.
V apartmánu je povlečení, ale NEJSOU TAM RUČNÍKY.
Domácí mazlíček je možný za 5 Eur / den - platba na místě.

Obchody a restaurace jsou v docházkové vzdálenosti. Přibližně 150 metrů od domu najdete krásnou oblázkovou pláž a betonová plata vhodná k opalování . Tato pláž se nachází na 7 km dlouhé promenádě podél pobřeží s nádherným  západem slunce.  promenáda je ideální pro relaxační večerní procházky , rychlou chůzi nebo běh.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí