Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
Do 50 m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Ostrovy Jadranu / Ostrov Lošinj - město Mali Lošinj
Vybavení:
recepce, hlídání dětí, směnárna, prodejna suvenýrů, internet, restaurace, bar, bazén, bazén pro děti, kavárna, 24-hod.servis, letní terasa, možnost zapůjčení kol, vodní sporty, obchod
Sport v hotelu:
stolní tenis, vodní sporty, terasa na slunění
Sport v blizkosti:
tenis, vodní sporty
Aktivity:

Rodinný hotel Vespera se nachází v Sluneční zátoce, 50 m od moře a pláže, která získala titul Modrá vlajka, a 2 km (cca 20 minut chůze) od města Mali Lošinj. Kompletně zrekonstruovaný hotel byl otevřen v květnu 2009.
Rodinná zábava: komplex venkovních bazénů kaskádově umístěných směrem k moři o celkové ploše 3.000 m2. Bazén délky 37 m, s hloubkou 1,35 m, s hydromasážní, vodopády, protiproudem, jacuzzi a sluneční terasou s výhledem na moře. Dva bazény pro děti se skluzavkou a vodopády. Recepce, bar, šatna. Přístup pro tělesně postižené hosté ..

Ubytování: 404 pokojů - jednolůžkové, dvoulůžkové, dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro děti do 12 let (přistýlka je 70 x 190 cm)rodinné pokoje pro 4 osoby ( 2 dospělé osoby + max. 2 děti do 16 let)+ 2 další děti na přistýlce do max 11,99 let. Moderní ubytování, vybavené sprchou/vanou, vysoušeč vlasů, telefon, klimatizace, trezor, minibar, připojení na internet, satelit. Některé pokoje jsou přizpůsobeny pro tělesně postižené občany. Všechny pokoje mají balkon.
V ceně pobytu je zahrnut pobyt, stravování, TV/SAT, trezor a klimatizace na pokojích, venkovní bazén s lehátky a slunečníky , hotelové animace, záchranná služba (plavčíci u bazénů), sprchy a kabiny, dětské hřiště na pláži, herna pro děti, Pino Club.
Fakultativní služby hotelu:konzumace nad rámec objednaných služeb, room service (Pokojová služba), ručníky a a plážová taška pro venkovní bazény, [komfortní zóna] Spa & Wellness hotel v Auroře, obchod se suvenýry, směnárna, použití internetu (v místnost, internetový koutek v hotelu), výlety a sportovní aktivity, čluny na pláži.

Stravování: polopenze -snídaně a večeře formou bufetu

Pino Club: zábavní, sportovní a vzdělávací programy pod vedením zkušených hotelových animátorů - služba je v ceně pobytu! Club je určen pro děti od 2 do 14 let ve třech věkově rozdělených klubech.
Baby Club (2-4,99 let) - celodenní ( 21.5.-10.9.2016), v ostatních měsících 4 hodiny denně (kromě soboty),
 Mini Club (5-11,99 let) - celodenní program od června do září (21.5-10.9.2016), v ostatních měsícich program 4 hodiny denně (kromě soboty, program zahrnuje 2 svačiny, tématické dny - uvítací den, poznejte Pino, pirátský den, den s delfíny, ovocný den atd., večerní zábava pro děti - minidisko, mini miss, mini karneval)
Teen Club (12 +) - 4 hodiny sportu, zábavy nebo tanečních programů pro teenagery,  každý den s výjimkou pondělí ( 21.5.-10.9.2016)

Pro maminky a tatínky - sportovní programy (vodní gymnastika pilates, yoga, aerobic, latino fitness), hry (plážový volejbal, stolní tenis, stolní fotbal, šipky...), večerní programy - kabaret, chorvatský večer + další tématické večery.
 

Pobytová taxa: dospělá osoba 7 KN /den ( květen- září) 5,50 kn ( duben , říjen )  , dítě 12-17,99 let 50%, děti do 12 let děti pobytovou taxu neplatí- platba na místě                                                                                                                                                            

jednorázový registrační poplatek : 7 KN za osobu - platba na místě

NOVĚ PRO SEZONU 2016 : plážové lehátka a slunečníky  zahrnuté v ceně

NOVĚ PRO SEZONU: v ceně ubytování je zahrnuta polopenze v hotelové restauraci. Hosté mohou nově využít večeře a la carte v některých  Lošinj Hotels & Villas restauracích : Borik , Veli Žal, Lanterna, Diana, Punta Bava  nebo Pine & Oli. ( některé restaurace můžou účtovat doplatek. ( více informací obdržíte na recepci )    Rezervace se hosté provést na recepci hotelu nejméně 6 hodin před večeří  a obdrží také voucher do objednané restaurace)

nově pro sezonu 2016 : zvýhodněné vstupenky do Aquaparku , camp Čikat

Hotel disponuje i několika pokoji pro tělesně postižené.

 Hotel zajišťuje transfer z letiště - na vyžádání za poplatek

Sleva za včasný nákup 15% při rezervaci a 100% platbě do 31.1.2016 (  při min. pobytu 3 noci)
Sleva za včasný nákup 10% při rezervaci a 100% platbě do 31.3.2016 ( při min. pobytu 3 noci)

dětská postýlka ny vyžádní 4 Eur/den- platba na místě

 

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí
Last minute newsletter