Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
do 100 m od moře
Lokalita:
Chorvatsko / Kvarnerská riviéra / Ostrov Krk - Punat
Vybavení:
recepce, směnárna, kadeřnictví, prodejna suvenýrů, restaurace, bar, letní terasa, parkoviště, internet (WIFI), klimatizace
Aktivity:

Hotel Park Punat se nachází v centru města Punat na ostrově Krk, umístěný ve stínu borovic a oliv. Hotel se skládá ze dvou budov Park I a Park II a je přímo na mořském břehu, u dlouhé promenády. Hotel má několik kotevních míst přímo před hotelem a větší počet kotevních míst v Marině Punat vzdálené 500 metrů. Pro starší osoby a invalidy má pláž uzpůsobený vstup do moře.

Vybavení: recepce, bar, kavárna, obchod, možnost masáží, internet ve společných prostorách, parkoviště. Součástí hotelu je i kavárna s terasou, fitness centrum s barem, hřiště pro děti. Můžete využít i  služeb vláčku, který vás v létě odveze na vzdálenější pláže v okolí Punatu.

Ubytování: Hotel má 219 pokojů se sprchou a WC, Sat-TV, telefon, část pokojů má balkon. Všechny pokoje mají klimatizaci.
– ekonomický pokoj - cca 13 m2, pro maximálně 2 osoby
– standardní pokoj - cca 17 m2 pro 2 dospělé osoby
– komfortní pokoj - cca 20 m2 maximálně pro 3 dospělé osoby
– rodinný pokoj - cca 28 m2 pro 2 dosp. osoby a 2 děti, dvoulůžková postel, rozkládací gauč
– pokoj pro tělesně postižené (celkem 4 pokoje) - cca 34m2 maximálně pro 3 dospělé osoby, jsou velké a prostorné, mají koupelnu a balkon přizpůsobený pro tělesně postižené osoby. Taktéž je v hotelu výtah a rampa pro invalidní vozík a samozřejmostá je parkovací místo pro invalidní osoby.
 

Stravování: Nápoj na přivítanou, Falkensteiner All Inclusive Light: bohatá snídaně formou bufetu, lehký oběd s nápoji, bohatá večeře s nápoji, taktéž formou bufetu

Sport, zábava: Aerobic a Fitnes program - ranní gymnastika s animací, možnost procházek v okolí Punatu. Animace pro děti po dobu školních prázdnin.

Pláž: vzdálená asi 10 minut pěšky od hotelu, oblázková

Příjezdy možné každý den

Sleva za včasný nákup 10% při rezervaci do 31.3.2014 a 50% platbě do 15.4.2014 ( platí pouze  pro termíny 31.3.-2.11.2014 s min. počtem 4 nocí)

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí
Last minute newsletter