Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
Do 150 metrů od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Kvarnerská riviéra / Ostrov Krk - Baška
Vybavení:
internet, bazén, bazén pro děti, fitness, vodní sporty
Sport v blizkosti:
vodní sporty
Aktivity:

Vile se nacházejí ve vzdálenosti cca 100 m od pláže v zahradě mezi borovicemi, kde je zahradní nábytek a společný gril. Každá vila má kolem sebe dostatečný prostor a  soukromí. Vily jsou součástí hotelového komplexu Corinthia. Klienti ubytovaní ve vilách mohou využívat bezplatně služeb hotelu Corinthia – jedná se o bazén a fitness. Veškeré další služby hotelu mohou využívat také, ale již za poplatek.

Ubytování: apartmán 2+2 je pro 4 osoby, má plochu 53 m2 a je dvoupatrový. Denní místnost má jídelnu s kompletně vybaveným kuchyňským koutem (příbory, nádobí, sporák, překapávač kávy, ledničku), dvě přístýlky na rozkládacím gauči, terasu. Na terase je k dispozici stůl a židle. Ložnice pro 2 osoby má manželskou postel a balkon. Koupelna se sprchou a fénem, ručníky, WC. Dále má apartmán SAT TV, internetovou přípojku, klimatizaci – je již v ceně nájmu. Domácí mazlíčci jsou možni za příplatek 10 Eur / den.

Stravování vlastní nebo možnost zajištění snídaní  za 330,-Kč /osobu /den nebo večeří za 490,-Kč/osobu/den. Děti 6-11,99 let mají slevu na stravování  50% , děti do 5,99 let mají stravování i zdarma

Povinný příplatek : Pobytová taxa 1,10 eur/osobu/den , děti 12-17,99 platí 0,55 Eur/osobu/den, děti do 11,99 let pobytovou taxu neplatí - platba na místě

jednorázový přihlašovací poplatek 2,5 Eur/osobu- platba na místě

ekologická taxa -0,30 Eur/osobu /den-platba na místě
parkování 2 Eur / den - platba na místě

WIFI zdarma

 akce 7=6  v termínech do 17.6. a od 09.9.2017  je již zahrnuta v ceně

 

V termínech 18.6.-10.9.2016 jsou pobyty možné pouze sobota-sobota, v ostatních termínech příjezd možný každý den s min. pobytem na 4 noci. 

 

 

 

 

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí
Last minute newsletter