Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
do 200 m od moře
Lokalita:
Chorvatsko / Kvarnerská riviéra / Crikvenica
Vybavení:
recepce, dětský klub, restaurace, bar, kavárna, letní terasa, tenisové kurty, parkoviště, internet (WIFI), klimatizace
Sport v hotelu:
Animační programy pro děti a dospělé
Sport v blizkosti:
tenis, stolní tenis, vodní sporty, minigolf, adrenalinový park
Aktivity:

Hotel Omorika**** se nachází cca 2 km od centra Crikvenice, do centra vede příjemná pěší cesta. Hotel je obklopen zelení, v blízkosti oblázkové pláže. Hotel prošel renovací v roce 2015 (recepce, restaurace, rerasa, bar, kongresová část, dětský koutek). Pokoje mají  nově  klimatizaci, novou koupelnu, minibar, sejf. V letním období jezdí od hotelu do centra turistický vláček (za poplatek)

Vybavení hotelu: recepce, klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, internetový koutek na recepci, WiFi na recepci, parkoviště pro hosty zdarma (nehlídané), animační programy, dětský koutek, možnost domacích mazlíčků - na dotaz.

Ubytování: nabízíme 2 typy pokojů: v mezaninu - dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýky - koupelna, WC, SAT TV, klima, pohled směrem moře a pokoje s balkonem směrem na moře - dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky - koupelna, WC, SAT TV, klimatizace.

Stravování: polopenze - snídaně a večeře formou bufetu s nápoji. Možnost dokoupení obědů za 400 Kč/osobu/den

Pláž: : oblázková pláž v blízkosti hotelu s možností pronájmu sportovních potřeb, slunečníků, lehátek. Možnost využití bazénu v komplexu Ad Turres (cca 300 m) v letním období.

Sport a zábava: v blízkosti adrenalinový  park pro děti a dospělé, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, fotbalové hřiště, vodní sporty

Check-in: od 14.00, check-out: do 10.00

Na místě se platí  jednorázový registrační poplatek 1 Eur za osobu a pobyt

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí
Last minute newsletter